31
123456

Mladinci boljši od Tolmina

Idrija, 5.02.2018
Mladinci boljši od TolminaMladinska ekipa Hidrie je proti koncu sezone v vse boljši formi. V tekmi polni preobratov je prvič v tej sezoni upela premagati ekipo iz Tolmina. Končni rezultat Hidria : Tolmin 72:68.
Srečanje so gostje iz Tolmina pričeli s tremi zapored zadetimi trojkami. Tudi igralci Hidrie z uspešnimi meti niso zaostajali in s fenomenalno prvo četrtino (30:15) popolnoma nadigrali nasprotnika. Sledil je mrk v igri igalcev Hidrie, kar so gostje spretno izkoristili ter drugo in tretjo četrtino dobili z identičnim izzidom (9:21). V zadnji četrtini pri rezultatu 48:64 je že vse kazalo na zmago Tolmincev, a je Idrijčanom uspel veliki preobrat. Čvrsta obramba in zelo soliden napad sta jim prinesla lepo in zasluženo zmago.