Hidria : Grosuplje, FINALE 3.SKL ob 19:00
30
12345

Pionirji v drugi krog mini pokala Spar

Idrija, 18.09.2016
Pionirji v drugi krog mini pokala SparČlanska zasedba je na pripravljalnem turnirju klonila proti Kopru zavoljo slabe prve četrtine, pionirji U15 poraženi v Tolminu, pionirji U13 doma ugnali Cerknico.
Članska zasedba tudi letos sodeluje na turnirju ZKSP v Postojni. Prvo srečanje so odigrali proti višjerangiranim Koprčanom, ki so si odločilno prednost priigrali v prvem delu srečanja. Naši fantje so vzpostavili ravnovesje in bili celo boljši v drugem delu igre, a jim je za preobrat zmanjkalo časa. Prvi strelec Hidrie je bil Simon Tratnik s 14 točkami. Končni rezultat UKK Koper : Hidria 69:57. Prihodnji vikend so bodo naši člani pomerili z ekipo Nove Gorice.
Pionirji U15 so pričakovano klonili v Tolminu. Po bledi prvi četrtini so se le nekoliko zbrali in približali Tolmincem, ki so na koncu več kot zasluženo zmagali. Kljub porazu naši fantje obljubljajo revanšo na povratnem srečanju.
Pionirji U13 so odigrali srečanje mini pokala Spar. V na oko ne preveč lepi tekmi so storili manj napak kot gostje in se tako uvrstili v drugi krog pokala.