Hidria : Grosuplje, FINALE 3.SKL ob 19:00
Grosuplje : Hidria, tretja tekma FINALA ob 19:00
30
12345

Pionirji suvereno v prvo ligo

Idrija, 11.03.2012
Pionirji suvereno v prvo ligoPionirji KK Hidria so tudi v drugem srečanju prepričljivo ugnali Ljubljančane, ter se tako še tretje leto zapovrstjo uvrstili med prvoligaše.
Naši fantje so si nastop med najboljšimi ekipami praktično zagotovili že v Ljubljani, kjer so ugnali ekipo Pingvinov z 25 točkami prednosti. Zmago pa so vseeno morali potrditi še na domačem terenu.
Tekma se je začela po željah gostov, ki so nezbranost naših fantov kaznovali z uspešnimi meti in si ob koncu prve četrtine priigrali 5 točk prednosti.
V drugi četrtini so naši fantje strnili svoje vrste, ter ta del tekme dobili za 15 točk in s tem praktično zapečatili usodo gostov.
V drugem delu srečanja so igralci Hidrie le še kontrolirali potek srečanja, ki so ga mirno pripeljali do konca in vknjižili novo pomembno zmago. Minute so bile tudi tokrat razporejene med vse igralce.
Igralci Hidrie so tako obračun z Ljubljančani dobili s skupno  razliko +39, ter tako postali najmlajša ekipa, ki bo nastopala v prvi slovenski ligi v sezoni 2012.

KK HIDRIA : KK PINGVINI
55:41(10:15,22:7,11:15,12:4)

Hidria: Caruso Bizjak, Mozoli, Vidmar 5 (2:1), Vončina 2 (2:2), Tominec 19 (3:1), Likar, Menard 2 (2:2), Logar, Mlakar 19 (2:1), Prem, Tratnik 6 (6:4), Gnezda 2 (2:2)