31
12

Pionirji iz Grosuplja brez zmage

Idrija, 11.02.2012
Pionirji iz Grosuplja brez zmagePionirji so se z zadnjega turnija Nove lige v Idrijo kljub dvema porazoma vrnili dvignjenih glav, saj so prikazali dobro igro.
V prvi tekmi turnija sta si nasproti stali ekipi Grosuplja in Pingvinov/Parklji. V dokaj izenačeni tekmi so na koncu slavili domačini, ki so imeli v finišu več moči in zmagali z razliko le treh točk.
V drugi tekmi so se naši fantje pomerili z Ljubljančani. Uvod v tekmo je bil po željah Pingivnov, ki so prelahko prebijali naše fante in zasluženo povedli (9:20). V drugi četrtini so naši fantje z odlično igro v obrambi, ter solidno v napadu popolnoma prevladovali na igrišču in na odmor odšli s točko prednosti. V tretjem delu igre so nadaljevali v istem ritmu, presenetili vse gledalce,ter bili enakovreden boj z Ljubljančani. V zadnji četrtini so naši fantje ves čas imeli rahlo pobudo, na koncu pa jim za zmago zmanjkalo moči in koncentracije. Kljub porazu so prikazali letos najboljšo igro v obrambi in na trenutke všečno igro v napadu.

KK Hidria : KK PINGIVNI 45:49
Strelci:
Vidmar 5 (1x3), Vončina 6, Logar 7 (1x3), Tominec 11 (7:3), Menard 2, Mlakar 10 (2:0), Tratnik 6, Prem, Likar, Caruso - Bizjak, Gnezda

V drugem srečanju so bili naši fantje od prve do zadnje minute v podrejenem položaju, saj so jih agresivni domačini prisilili v številne napake. Tokrat je bila razlika v moči in letih preočitna, kljub temu pa so naši fantje igrali požtrvovalno in se borili do zadnje sekunde tekme.

KK Grosuplje : KK Hidria 76:27
Strelci:Vidmar 8 (2x3), Logar 2, Tominec 6 (4:1), Mlakar 6 (2:2), Prem 2 (2:2), Gnezda 3 (1x3)