Zadnji treningi sezone 23/24 Zadnji treningi sezone 23/24
12 ur košarke 12 ur košarke
Konec sezone za člansko ekipo Konec sezone za člansko ekipo
Zmaga v drugi tekmi finala! Zmaga v drugi tekmi finala!
V sredo finale v Idriji! V sredo finale v Idriji!

<< jul 2024 >>
Pričetek individualnih treningov

Igralci OŠ Idrija obstali v polfinalu

Idrija, 4.03.2015
Igralci OŠ Idrija obstali v polfinaluOsnovnošolci so v Modri dvorani odigrali polfinalni turnir šolskega tekmovanja. Že dobljeno tekmo proti OŠ Dobravlje Ajdovščina so po podaljšku izgubili, nato pa brez večjih težav ugnali Koprčane.
Polfinalni turnir V Modri dvorani je bil organiziran s strani OŠ Idrija na viskokem nivoju,  žal pa se učencem katerih večina trenira v KK Hidria ni uspelo uvrstiti v nadaljevanje tekmovanja.
Pet sekund pred koncem srečanja so imeli prednost treh točk in dva prosta meta, ki pa so ju žal zgrešili, nasprotniki pa zadeli neverjetno trojko za izenačenje v zadnji sekundi redenega dela. V podaljšku se fantje OŠ Idrija po šoku niso več pobrali in igralci z dežele burje so se veselili nore zmage.
V drugem srečanju so Ajdovci le za točko ugnali Koprčane in si s tem že priigrali vozovnico za nadaljevanje tekmovanja.
Zadnje srečanje med OŠ Idirja in OŠ Elvire Vatovec Koper tako ni več odločalo o ničemer. Kljub temu so idrijski fantje tekmo odigrali angažirano in brez večjih težav ugnali Koprčane.