31
1234

Člani z zmago zaključili prvi del

Idrija, 1.02.2015
Člani z zmago zaključili prvi delČlanska ekipa je na zadnjem srečanju rednega dela pokazala veliko mero borbenosti in brez večjih težav ugnala Bloke. Odločitev o zmagovalcu je padla že v prvem delu srečanja.
Ekipa Hidrie je tekmo pričela agresivno in izjemno borbeno, kar ji je prineslo ugoden rezultat že po prvi četrtini (21:8). V nadaljevanju srečanja razlika pratkično ni padla pod 10 točk. Trener Kastrin je v igro poslal prav vse igralce, svojo minutažo pa je že v prvem polčasu dobro izkoristil 15 letni Simon Tratnik, ki je dosegel tudi svoje prve točke za člansko ekipo. Borbeno igro naših fantov je prepoznala tudi publika, ki se je dejavno vklopila v srečanje in spodbujala naše fante od prve do zadnje sekunde srečanja. Tekma se je končala z rezulatom 73:62.
V nadaljevanju tekmovanja se bodo igralci Hidrie najprej pomerili z ekipo Gorenje vasi (14.2.2015)
Turnir U11 je zaradi neprihoda ekipe Tolmina padel v vodo. Odigrano je bilo le eno srečanje v katerem so bili Logaški fanje za odtenek boljši od naših najmlajših pionirjev.
Tekma U15 med Hidrio in Škojo Loko je bila prestavljena na željo gostov.