31
1234

Mladinci že v prvi tekmi do zmage

Idrija, 5.10.2014
Mladinci že v prvi tekmi do zmageMladinci so z zmago proti Ilirski Bistrici uspešno pričeli sezono, pionirji in mlajši pionirji tokrat neuspešni.
Mladinska ekipa Hidrie je v prvem srečanju sezone brez večjih težav odpravila ekipo Plama Pur iz Ilirske Bistrice. Že od prve minute dalje je bilo jasno, da je domača ekipa razred boljša,. tako da je bila minutaža v idrijski ekipi enakomerna porazdeljena med vse igralce. Končni rezultat KK Hidria : Plama Pur 67:46.
Mlajši pionirji so na Vrhniki izgubili proti domačinom, nato pa po izenačenem srečanju morali premoč priznati še Tolmincem . Glede na to, da je ekipa še "sveža" in povrprečno vsaj eno leto mlajša lahko še boljše predstave pričakujemo v drugem delu tekmovanja.
Pionirji U15 so v Kopru razočarali. Tekmo proti ekipi Koš Koper A so pričeli ležerno in brez pravega žara, kar so domačini izkoristili. Kljub katastrofalnem izvajanju prostih metov in brezglavi igri so imeli na koncu celo možnost za zmago, ki pa bi bila po prikazanem povsem nezaslužena.