Hidria : Grosuplje, FINALE 3.SKL ob 19:00
Grosuplje : Hidria, tretja tekma FINALA ob 19:00
30
12345

Člani ostajajo v igri, najmlajši zaključili sezono

Idrija, 10.03.2014
Člani ostajajo v igri, najmlajši zaključili sezonoČlanska ekipa je še v drugo ugnala ekipo iz Kranjske Gore. Najmlajši pionirji so na najlepši možen način končali tekmovanje - za konec so ugnali ekipi Postojne A in Ajdovščine A.
Članska ekipa ostaja v igri za prvaka 4.SKL. Na povratnem srečanju proti ekipi Kranjske Gore so slavili z rezultatom 68.57.
Tekmo so odlično pričeli in povedli z rezultatom 10:1, kar je jih je očitno uspavalo,. To so izkušeni gostje izokoristili in pričeli prevzemati pobudo na igrišču. Polčas se je končal z rezultatom 29:30.
Tretjo četrtino so idrijski fantje pričeli nekoliko agresivneje ter si s tem priigrali manjšo prednost, ki pa ni bila dovolj visoka, da bi lahko mirno pričakali končnico srečanja.
V zadnji četrtini je na sceno stopil mladi Erik Kavčič, ki je z nekaj potezami navdušil gledalce v Modri dvorani in prinesel ogromno prepotrebne svežine v igro domačih. V zadnji minuti so gostje delali taktične osebne napake, igralci Hidrie pa so bili zbrani pri izivajanju prostih metov in tako tekmo brez večje živčnosti mirno pripeljali do srečnega konca.
Najmlajši pionirji so odigrali še zadnji turnir v letošnji sezoni. Za konec so očitno prihranili najboljše. Varovanci trenerja Blaža Zidariča so presenetljivo najprej ugnali ekipo Postojne A, nato pa v finalu še domačine Ajdovščino A.
Mladinci so odigrali katastrofalno. Po treh zaporednih zmagah so tokrat klonili proti sila povprečni ekipi Krvavca, ki so jo v gosteh ugnali. Na domačem parketu pa so bili poraženi z rezultatom 69:66.