31
1234

Zmaga tudi v Pokalu Spar

Idrija, 6.11.2013
Zmaga tudi v Pokalu SparČlanska ekipa je dosegla prvo zmago tudi v Pokalu Spar! Kljub podpovprečni predstavi so v popolnoma novi dvorani uspeli ugnati domačine iz Blok z rezultatom 75:69.
Uvod v tekmo je pripadel domačinom, ki so izkoriščali nezbranost igralcev Hidrie. Igrali so svojo igro, medtem ko Idrijčanom ni uspevalo praktično nič. V drugi četrtini je prednost domačinov narasla na +14 (35:21).
Tudi drugi polčas so bolje pričeli domačini, nato pa je sledila serija igralcev Hidrie, ki so z agresivnostjo v obrambi povzročali domačim veliko težav. Igra domačinov je razpadla, mladi igralci Hidrie pa so iz protinapadov polnili nasprotni koš. Drugi polčas so idrijski fantje kljub slabemu metu dobili za 18 točk, kar je bilo dovolj za težko prigarano zmago.