31
1234

Zmaga proti Vojniku!

Idrija, 7.04.2024
Zmaga proti Vojniku!Članska ekipa je pred polno Modro dvorano prišla do prve zmage v polfinalu in je le še zmago odaljena od druge lige. Druga tekma polfinala bo že v torek v Vojniku.
Tekma v Modri dvorani je postregla z zanimivo košarkarsko predstavo pred fenomenalno publiko. Ekipa Hidrie je v tekmo vstopila odlično in si hitro priigrala visoko prednost, ki se je do polčasa sicer stopila na deset točk (50:40). V drugem polčasu so gostje vseskozi dihali idrijski ekipi za ovratnik, a do izenačenja ali vodstva niso prišli. Na veselje polne Modre dvorane so idrijsko košarkarji prišli do pomembne zmage. Časa za evforijo ni, saj se igralci zavedajo, da bo tekma v Vojniku vse prej kot lahka. Avtobus z navijači je poln in verjamemo, da so igralci Hidrie sposobni premagati Vojničane tudi na njihovem terenu.
Pionirji U12 so sezono zaključili v petek s turnirjem pod okriljem KZS, kjer so dosegli dve zmagi. Fantje so sezono oddelali z odliko, saj so jo končali brez enega samega poraza in se tako uvrstili med najboljših osem ekip v Sloveniji. Žal za to kategorijo še ni zaključnega turnirja.
Ekipa U14 je v soboto dopoldan brez težav pričakovano premagala ekipo Logatca A.