Prijave za priprave le še do petka! Prijave za priprave le še do petka!
Pred končnico še Logatec Pred končnico še Logatec
Člani na počitek, aktivni le kadeti in mladinci Člani na počitek, aktivni le kadeti in mladinci
Članski ekipi drugi poraz v sezoni Članski ekipi drugi poraz v sezoni
Zmaga v Ljubljani Zmaga v Ljubljani

Hidria : Cerknica, U16 ob 10:00

Fantastičen vikend idrijskih košarkarjev

Idrija, 23.04.2023
Fantastičen vikend idrijskih košarkarjevČlanska ekipa si je pred polno Modro dvorano priborila polfinale, kadeti U16 zaključili sezono z dvema zmagama, uspešni tudi pionirji U12.
Idrijska Modra dvorana je bila v soboto zvečer priča izjemni košarkarski predstavi. Pred kar šesto gledalci so košarkarji obeh ekip v svojo igro vložili svoj maksimum. Tekma je bila čvrsta in po meri košarkarskih navdušencev. Prvi polčas je bil izenačen, saj si nobena izmed ekip ni uspela priboriti višje prednosti. Domači košarkarji so bolje pričeli tretjo četrtnino in povedli za deset točk, a se borbeni Grosupeljčani niso predali in se ponovno približali domači ekipi. Idrijčani se niso ustrašili pritiska in zaigrali odlično takrat, ko je bilo to najbolj potrebno. Z preudarno igro so si na veselje polnih tribun priigrali tako želeno polfinale, ki bo na sporedu po prvomajskih praznikih. Za zmago gre pohvaliti vse igralce in trenerski štab, izpostaviti pa tokrat velja Blaža Rupnika, ki je skozi celotno tekmo vlekel voz ekipe Hidrie in nasprotnikom nasul trideset točk. Končni rezultat Hidria : Voga Grosuplje 86:69.
Ekipa kadetov je pretekli vikend odigrala dve srečanji. V petek je na domačem parketu parketu premagala ekipo Globusa 65:49, v nedeljo pa se odpravila še na zadnje srečanje sezone v Sežano. Z  ekipno predstavo so prišli do lepe zmage ob zaključku sezone z rezultatom 77:85.
Kot zadnji so na parket stopili še pionirji U12. Na turnirju v Idriji so najprej uspeli premagati ekipo Novo Gorice, na zadnjem srečanju turnirja pa so bili boljši še od postojnskih Orlov.