31
1234

Modra dvorana videla novo zmago

Idrija, 5.12.2021
Modra dvorana videla novo zmagoEkipa Cerknice je članski ekipi Hidrie povzročala nemalo težav. Ob polčasu so gostje vodili, nato pa le popustili in zmaga je ostala v Idriji. Hidria : Cerknica 72 : 65
V dvoboju ekip z vrha in dna lestvice so gledalci videli dva različna polčasa. Gostje so že v prvi četrtini zadeli neverjetnih sedem trojk in na polčas odšli s prednostjo osmih točk. V drugem delu srečanja so idrijski košarkarji strnili svoje vrste v obrambi, kar je bilo dovolj, da so prešli v vodstvo, ki ga do konca srečanja niso spustili več iz rok. Za razliko od prejšnjih tekem so bili igralci Hidrie nerazpoloženi v napadu, kar potrjuje tudi najmanjše doseženo število točk v tej sezoni. Kljub vsemu so pokazali pravo mero borbenosti, kar je bilo dovolj za novo, že sedmo zmago v tej sezoni. Do konca leta sledijo še tri gostovanja. Prvo že v sredo proti ekipi Janč iz Ljubljane.