V ponedeljek ponovno na parketu! V ponedeljek ponovno na parketu!
Ponovna prekinitev treningov Ponovna prekinitev treningov
Vsa mesta za priprave zapolnjena Vsa mesta za priprave zapolnjena
Pričetek aktivnosti tudi na OŠ Črni Vrh Pričetek aktivnosti tudi na OŠ Črni Vrh
Dvojni dvojček Simona Tratnika Dvojni dvojček Simona Tratnika

<< apr 2021 >>

Člani ostali praznih rok

Idrija, 18.03.2021
Člani ostali praznih rokIzvršni odbor Košarkarske zveze Slovenije se je na podlagi pobude strokovnega sveta odločil, da prekine tekmovalno sezono 2020 / 2021 v tretji slovenski košarkarski ligi, kjer letos članska ekipa Hidrie ni poznala poraza.
Članska zasedba Hidrie letos ni skrivala ambicij po napredovanju v višji rang tekmovanja. Ob močnem jedru domačih igralcev ji je v svoje vrste v pričetku sezone uspelo zvabiti še dobre okrepitve.
Homogena ekipa je pod taktirko trenerja Gašperja Kolmana že takoj v začetku sezone pokazala svojo moč in bila uspešna na vseh odigranih srečanjih. Tudi v Pokalu Spar je odigrala odlično. Najprej je bila dvakrat razred boljša od ekipe iz Cerknice, nato pa je bila na domačem parketu blizu presenečenja (64:69) proti favorizirani prvoligaški ekipi Triglava iz Kranja. Kljub aktivnemu rezultatu pred povratnim srečanjem v Kranju po zadnjih informacijah tudi pokalno tekmovanje ne bo realizirano.
Kljub razpletu, ki zagotovo ni voda na mlin mladi idrijski zasedbi, obstaja upanje na možnost uvrstitve v višji rang tekmovanja že v prihodnji sezoni.

Elektro Primorska

© 2021 KK HIDRIA. Vse pravice pridržane.