Vse selekcije KK Hidria v trenažnem procesu Vse selekcije KK Hidria v trenažnem procesu
Prihodnji teden treningi za registrirane igralce Prihodnji teden treningi za registrirane igralce
Obvestilo za člane kluba Obvestilo za člane kluba
Aljaž Vidmar se seli čez lužo Aljaž Vidmar se seli čez lužo
Nameni del dohodnine našemu klubu Nameni del dohodnine našemu klubu

<< mar 2021 >>

Prihodnji teden treningi za registrirane igralce

Idrija, 16.02.2021
Prihodnji teden treningi za registrirane igralceV prihodnjem tednu se bo kolesje košarkarskega kluba Hidria končno spet zavrtelo. Pravega plesa pod koši sicer še ne bo, saj bodo treningi potekali z določenimi omejitvami. Treningi le za registrirane igralce.
V počitniškem tednu bodo treningi organizirani le za registrirane igralce. Če ne bo prišlo do večjih sprememb bomo po počitnicah pričeli s trenažnim procesom tudi pri najmlajših dveh skupinah.
Člansko tekmovanje in tekmovanja mlajših kategorij pa so še vedno postavljena pod vprašaj in njihova usoda zaenkrat še ni znana. Takoj, ko bodo znane končne odločitve bomo to tudi takoj oznanili.

Elektro Primorska

© 2021 KK HIDRIA. Vse pravice pridržane.