Zadnji treningi sezone 23/24 Zadnji treningi sezone 23/24
12 ur košarke 12 ur košarke
Konec sezone za člansko ekipo Konec sezone za člansko ekipo
Zmaga v drugi tekmi finala! Zmaga v drugi tekmi finala!
V sredo finale v Idriji! V sredo finale v Idriji!

<< jul 2024 >>
Pričetek individualnih treningov

Okrepitve

Idrija, 28.09.2020
OkrepitveZa prvo zmago v letošnji sezoni so bili zaslužni seveda tudi igralci, ki so okrepili člansko moštvo Hidrie. Skrajni čas je, da vam jih predstavimo podrobneje.
Najmlajši izmed njih, Gregor Brecelj prihaja iz Ajdovščine in se najbolje znajde na položaju organizatorja igre. S svojo raznovrstnostjo je izredno neugoden za nasprotnika, saj vedno najde odgovor na njegovo obrambo.
Žiga Markus je poleg dobre igre v obrambi tudi izjemen ostrostrelec, kar je s štirimi zadetimi trojkami dokazal že na prvem srečanju. Večina časa prebije na pozicijah 2 in 3. Odlikuje ga tudi preudarna igra.
Izkušeni Jasmin Hercegovas je še vedno eden najboljših 3x3 igralcev v Sloveniji. Stari znanec slovenskih košarkarskih parketov  bo s svojim znanjem in izkušnjami v veliko pomoč mladi idrijski zasedbi. Po tekmi na Vrniki je povedal : " Na Vrhniki smo ves čas kontrolirali potek dogodkov na igrišču. Ekipa je izjemno homogena, dobro vodena in ima še veliko možnosti napredka. Vesel se, da sem se priključil ekipi Hidrie in verjamem, da lahko skupaj uresničimo zadane cilje". Tudi mi smo veseli, da so se nam fantje pridružili v ekipi in da jih bomo lahko gledali na parketu Modre dvorane.