Luka Rupnik v Nymburk Luka Rupnik v Nymburk
Spektakel pod koši uspel Spektakel pod koši uspel
Uspešno izvedeno Košarkarko poletje Uspešno izvedeno Košarkarko poletje
V soboto bo Idrija spet košarkarska V soboto bo Idrija spet košarkarska

<< avg 2020 >>
Košarkarske priprave 2020
Bašanija

Odlične predstave idrijskih košarkarjev

Idrija, 8.12.2019
Odlične predstave idrijskih košarkarjevZadnjo domačo tekmo letošnjega koledarskega leta so člani odigrali v nekoliko okrnjeni zasedbi, a vseeno brez težav odpravili ekipo iz Cerknice. Tudi mlajše selekcije po vzoru članov.
Člani so potrdili vlogo favorita in brez težav premagali Cerkničane. Tokrat so bili izjemno uspešni in raznovrstni v napadu. Za letošnje slovo od zveste domače publike so prihranili najboljšo napadalno predstavo letošnje sezone. Med strelce se je vpisalo vseh dvanajst igralcev. Manjkalo ni niti atraktivnih napadalnih akcij začinjenih z zabijanji, lepimi asistencami in uspešnimi meti za tri točke. Ekipi Hidrie so tokrat šli na roko tudi izzidi preostalih srečanj tako da lahko že z nestrpnostjo pričakujemo zadnjo tekmo letošnjega leta, ki bo to soboto Novi Gorici.
Kadeti proti ekipi Koper Primorske niso imeli možnosti za zmago, čeprav so na trenutke odigrali zelo solidno. Ekipa U15 je v izjemno zanimivem in borbenem srečanju prve lige uspela premagati domačo ekipo Cerknice. Zasedba U13 je v Kopru moči merila z dvema močnima prvoligašema. V prvem srečanju so igralci Hidrie morali priznati premoč ekipi Helios Suns A, v drugem pa so bili boljši domači igralci Sixt Primorske A. Kljub porazoma so bili idrijski fantje dostojen nasprotnik renomiranima ekipama, kar je vsekakor dober obet pred turnirjem Basket4Kids, ki ekipo čaka prihodnji teden.
Najmlajši pionirji U11 so v Luciji odigrali turnir Lil Maestro lige. Tudi tokrat ni manjkalo borbenosti in lepih potez ekipe letnikov 2009, ki vsekakor veliko obeta.