Košarkarsko poletje 2020 Košarkarsko poletje 2020
Sezona 2019 / 2020 se končuje Sezona 2019 / 2020 se končuje
Kvalifikacije meseca septembra Kvalifikacije meseca septembra
Tudi letos na priprave v Savudrijo! Tudi letos na priprave v Savudrijo!

<< jul 2020 >>

Tretja zaporedna zmaga članov

Idrija, 11.11.2019
Tretja zaporedna zmaga članovČlanska zasedba je v derbiju kroga v polni Modri dvorana nadigrala Ajdovce (91:59), pionirjem U15 zmaga na uvodnem srečanju prve lige, najmlajši zavzeli parket s turnirjem Lil Maestro Basketball League.
Članska ekipa je bila na sobotni tekmi proti Ajdovščini z izjemo uvodnih minut dominantna skozi celotno srečanje. Čvrsta obramba in raznovrsten napad sta krasili idrijsko zasedbo, ki je ponovno pokazala kako se bori za barve kluba. Prav vsi igralci so stopili na parket in tudi dosegli točke. Tokrat je bil najbolj razpoložen Blaž Rupnik, ki je dosegel 19 točk. Sledi tekma v Pivki.
Kadeti so bili v sobotnem dopoldnevu zelo blizu zmagi proti Gorici. Žal so v zadnjih dveh minutah izgubili dve žogi zapored, kar so gostje izkoristili in tekmo dobili. Pionirji U13 so na turnirju v Novi Gorici odigrali solidno. V prvem srečanju so po slabi zadnji četrtini klonili proti domačinom, v drugi pa premagali Tolmince.
V nedeljo so prvi na parket stopili igralci ekipe U15. Prikazali so lepo napadalno predstavo in povsem zasluženo premagali ekipo Sixt Žogice (74:56).
Kasneje je v Modri dvorani potekal še turnir najmlajših imenovan Lil Maestro Basketball League. Poleg naših fantov sta znanje prikazali še ekipi iz Izole in Logatca. Videli smo borbene predstave vseh ekip ter lepo število lepih akcij na obeh straneh. Čestitke fantom ob prvem nastopu in staršem vseh ekip za športno navijanje.