31
12345

Tokrat vikend brez zmage

Idrija, 22.10.2018
Tokrat vikend brez zmageČlanska ekipa je v pravi prvenstveni tekmi morala priznati premoč Postojni, pionirji U13 v tekmi mini pokala Spar izgubili le za točko.
Članska ekipa v Postojni ni bila daleč od presenečenja (71:63). Skozi celotno srečanje so bili naši člani enakovreden tekmec domačinom, kar kaže tudi rezultat po četrtinah (18:15, 21:18, 16:16, 16:14). Za zmago je tokrat zmanjkalo izkušenj in tudi sreče. Obramba je bila odlična, v napadu pa tokrat ni bilo posebej razpoloženega igralca. Pohvaliti velja novo okrepitev, 23 letnega Klemena Brgleza, ki se je izkazal z raznovrstno igro v napadu in borbeno igro v obrambi. Hvala tudi vsem navijačem ki so prišli v Postojno!
Pionirji U13 so zdesetkani odpotovali v Medvode. Zelo solidna ekipa Medvod je srečanje pričela precej bolje od naših fantov in po prvi četrtini visoko vodila. Ekipa Hidrie je v nadaljevanju strnila svoje vrste in z nekaj lepimi akcijami izenačila rezultat in celo povedla. V finišu tekme pa so bili igralci spet nekoliko nezbrani in zmaga je z minimalno prednostjo točke ostala v Medvodah.