Hidria : Grosuplje, FINALE 3.SKL ob 19:00
30
12345

Člani tokrat poraženi v Modri dvorani

Idrija, 18.12.2017
Člani tokrat poraženi v Modri dvoraniČlanska ekipa je šele po dveh sezonah zebeležila prvi poraz na domačem parketu, pionirji U13 odlični na turnirju v Portorožu, pionirji U15 do visoke zmage, mladincem tudi na Obali ni uspelo.
Pred polnimi tribunami idrijske Modre dvorane se našim članom tokrat ni izšlo. Začetek je bil obetaven, nato pa je igro naših fantov presekala poškodba Simona Tratnika, ki do konca tekme no mogel več stopiti na parket. Gostje iz Tolmina so to izkoristili in drugo četrtino dobili z rezultatom 4:21. Igralci Hidrie so poskušali vse, da bi prišli do nove zmage, a žoga tokrat ni hotela skozi obroč. Tri minute do konca srečanja so prišli na zaostanek le dveh točk in napada, a tudi takrat sreča ni bila na idrijski strani. Zmaga je tokrat odšla v Tolmin, idrijskim fantom pa so v tolažbo "šli na roko" rezultati  preostalih tekem. Ekipa Hidrie še vedno drži drugo mesto z obema rokama in se spogleduje s kvalifikacijami za 2.SKL. Naslednjo srečanje bodo člani odigrali 6.1.2018 v Ljubljani proti ekipi Globusa.
Pionirji U13 so bila na turnirju v Portorožu proti Tolmincem večji del v zaostanku. V zadnjem delu srečanja pa z odlično obrambo in delnim rezultatom 11:2 prišli do lepe in zaskužene zmage, v drugem srečanju pa so povsem nadigrali domačine.
Pionirji U15  in mladinci U19 so oboji zdesetkani odpotovali na Obalo. Pionirji so tekmo proti Portorožanom gladko dobili, mladinci U19 pa so žal zabeležili še en poraz v tej sezoni.