Hidria : Grosuplje, FINALE 3.SKL ob 19:00
30
12345

Ponovno dve zmagi in polna Modra dvorana

Idrija, 21.04.2012
Ponovno dve zmagi in polna Modra dvoranaV soboto dopoldne so mlajši pionirji zopet prikazali dve odlični predstavi, ter visoko slavili, popoldne pa so polno dvorano navduševali mladi upi iz Postojne, Sežane in Idrije.
Tretji turnir pod okriljem KZS so otvorili naši fantje in Medvodčani. Že v uvodu tekme je bilo jasno, da so naši fantje vsaj dva razreda boljši od nasprotnikov, saj je rezultat že po dveh minutah igre kazal 16:0 v korist ekipe Hidrie. Tudi v nadaljevanju smo gledali premoč Hidrie, ki je tekmo dobila z prepričljivo razliko (72:24)
V drugi tekmi igralci Medvod prav tako niso bili kos Pingvinom, ki so gladko slavili z rezultatom 71:22.
V zadnjem srečanju so se še tretjič letos udarili Idrijčani in Ljubljančani. Tekmo so naši pričeli v izjemnem tempu, ki mu Pingvini niso bili kos, ter prvo tretjino dobili z rezultatom 34:6. Tudi v drugi tretjini se slika na igrišču ni kaj dosti spremenila, saj so igralci Hidrie prevladovali v vseh elementih košarkarske igre. Rezultat po dveh tretjinah  - 65:17. V zadnji tretjini so Ljubljančani le omilili visok poraz - končni rezultat 76:29 v korist Hidrie.
Po končanem turnirju U 12 je sledil prijateljski turnir U8. Na turnirju so sodelovale ekipe Postojne, Sežane in Hidrie. Srečanja, ki so bila zapolnjena s štafetnimi igrami so navdušile občinstvo, ki ga v idrijski Modri dvorani res ni manjkalo. Fantje vseh ekip so prikazali izjemno borbenost, za katero so bili prav vsi nagrajeni.
Vsekakor je prvi tak turnir uspel v vseh pogledih. Po končanem turnirju so bili zadovoljni prav vsi. Košarkarji, njihovi starši, trenerji in vsi tisti, ki so si prišli ogledat zanimiva srečanja.
Košarkarski klub Hidria se zahvaljuje ekipama iz Postojne in Sežane za udeležbo, ter vsem ki ste na kakršnkoli način pomagali k izvedbi turnirja, ki se je vsem mladim košarkarjem zagotovo vtisnil v spomin.