Hidria : Grosuplje, FINALE 3.SKL ob 19:00
30
12345

Vse mlajše selekcije do zmag

Idrija, 7.02.2016
Vse mlajše selekcije do zmagNajmlajši pionirji U11 ugnali Vrhničane in Tolmince, pionirji U13 uspešni v Postojni, kadeti U17 odlično v tretji del, poraz članov v Novem mestu.
Članska zasedba je kljub dobri igri morala položiti orožje pred Troti iz Novega mesta, ki so tekmo odigrali okrepljeni z nekdanji igralcem Krke Bojanom Krivcem.
Gledalci v dvorani Leona Štuklja so videli kvalitetno predstavo dveh enakovrednih moštev. Od samega začetka pa praktično do zaključka srečanja sta se ekipi izmenjavali v vodstvu. Nobeni izmed ekipi se ni uspelo "odlepiti" na varno razliko, tako da je o zmagovalcu odločala zadnja četrtina. Dve minuti do konca so naši fantje v napadu storili dve nespametni potezi. Dolenjci so darilo sprejeli odprtih rok in nespametni potezi  naših fanotv pretopili v točke ter s tem odločili zmagovalca. Vsi igralci ki so stopili na parket so se borili po sovjih najboljših močeh, v oči poleg nezbranosti v zaključku srečanja bode še 18 zgrešenih prostih metov naše ekipe. Naslednjo tekmo bodo člani odigrali v soboto proti Cerknici v idrijski Modri dvorani.
Kadeti so odlično pričeli tretji del tekmovanj v prvi slovenski kadetski ligi. Tekmo proti Vrhniki so dobili z rezultatom 73:62.
Mlajši pionirji U13 so na turnirju v postojni  najprej ugnali Postojnčane (50:32), nato pa še Ajdovce (44:24).
Prvič v letošnji sezoni so na domačem parketu igrali najmlajši pionirji U11. Pokazali so veliko mero borbenosti in najprej slavili proti proti Vrhniki, nato pa ugnali še sosede iz Tolmina.