Košarkarsko poletje 2020 Košarkarsko poletje 2020
Sezona 2019 / 2020 se končuje Sezona 2019 / 2020 se končuje
Kvalifikacije meseca septembra Kvalifikacije meseca septembra
Tudi letos na priprave v Savudrijo! Tudi letos na priprave v Savudrijo!

<< jul 2020 >>

Z zmagami obarvan vikend

Idrija, 19.10.2015
Z zmagami obarvan vikendČlanska ekipa je v prvi letošnji tekmi prikazala odlično predstavo in suvereno (78:56) ugnala ekipo Meteor Krvavca, kadeti z zmago na vrh lestvice, pionirji U15 do druge zmage, pionirji U13 do prve letos.
Članska ekipa je že v prvem srečanju letošnje sezone dokazala, da gre letos nanjo resno računati. Ekipo Meteor Krvavca so z kolektivno igro ugnali z rezultatom 78:56. Na parket so stopili vsi igralci, ki so bili za prvo zmago nagrajeni z bučnim aplavzom zvestih navijačev. Svoje prve članske minute je dobil tudi 15 letni Tjan Prem, drugi kadet na tekmi Simon Tratnik pa je tekmo pričel v prvi peterki, dosegel 12 točk in bil z igrišča pospremljen z aplavzom publike, ki se je tudi tokrat zbrala v lepem številu.
Prav omenjena igralca pa sta popoldne ponesla svojo kadetsko ekipo do prvega mesta v skupini, kar pomeni da se bodo naši kadeti v drugem delu sezono priključili prvoligaški koncurenci. Tekmo v Tolminu so varovanci trenerja Vidiča dobro odprli, nato pa v pričetku tretje četrtine nekoliko popustili. Tekmeca so dokončno zlomili dve minuti pred koncem z košema Logarja in Vidmarja. Veseli tudi povratek Bora Carusa Bizjaka, ki je bil zaradi poškodbe dlje časa odsoten.
Pionirji U15 pod vodstvom prekaljenega Rada Veharja niso imeli težjega dela z ekipo iz Gorenje Vasi. Semafor je po koncu srečanja kazal 53:22 v korist Hidrie.
Slast zmage pa so prvič v letošnji sezoni okusili tudi pionirji U13, ki so odigrali turnir pod okriljem KZS.  V prvem srečanju so premagali ekipo iz Postojne, nato pa nudili dostojen odpor še domačinom. Realno boljši Tolminci so se za zmago morali krepko potruditi in so naše fante uspeli streti šele v finišu tekme.