Hidria : Grosuplje, FINALE 3.SKL ob 19:00
30
12345

Zadovoljni na krompirjeve počitnice

Idrija, 30.10.2022
Zadovoljni na krompirjeve počitniceČlani brez težav do zmage v Gorenji vasi (55:84), pionirji U14 tudi v drugo premagali Ilirijo (73:47), kadeti U16 po visoki zmagi nad Portorožani (49:88) do prve lige.
V petek so člani odgirali srečanje proti novincu lige Gorenji vasi. Domačini so v ligo vstopii z dvema zmagama in porazom, igralci Hidrie pa letos niso pričeli sezone po svojih željah, a v zadnjih srečanjih nakazali dvig forme. Tudi tokrat so odigrali dobro. V začetku srečanja so bili nekoliko nesproščeni v samih zaključkih, nato pa so sledile še dobre minute v napadalni polovici, kar jim je prineslo lepo vodstvo že ob polčasu. V drugem delu so člani rutirnirano nadzirali dogajanje na parketu in tekmo mirno pripeljali do konca. Priložnost za dokazovanje so dobili vsi igralci trenerja Kolmana. Sledi tekma v Tolminu.
Pionirji U14 so na domačem parketu brez težav tudi v drugo premagali ekipo Ilirije. V naslednjem krogu se bodo za prvo mesto na lestvici v Ljubljani "udarili" z ekipo Šentvida.
Kadeti U16 so bili v nedeljo pred najpomembnejšo tekmo prvega dela prvenstva, saj bi jim morebitna zmaga že prinesla uvrstitev v prvo ligo. Pomembnega srečanja v Portorožu se niso ustrašili. Nasprotno. Že v prvi četrtini (9:33) so prevladali na parketu športne dvorane Lucija, nato pa do konca srečanja le še mirno nadzorovali potek tekme. Igralci U16 tako ostajajo neporaženi. V drugem delu sezone bodo nastopali med prvoligaši. Čestitke!