Vse selekcije KK Hidria v trenažnem procesu Vse selekcije KK Hidria v trenažnem procesu
Prihodnji teden treningi za registrirane igralce Prihodnji teden treningi za registrirane igralce
Obvestilo za člane kluba Obvestilo za člane kluba
Aljaž Vidmar se seli čez lužo Aljaž Vidmar se seli čez lužo
Nameni del dohodnine našemu klubu Nameni del dohodnine našemu klubu

<< mar 2021 >>

Obvestilo za člane kluba

Idrija, 8.02.2021
Obvestilo za člane klubaVse svoje člane obveščamo, da kljub temu da bodo nekateri otroci ta teden sedli v šolske klopi treningov za nobeno starostno kategorijo našege kluba žal še ni dovoljeno izvajati.
Nehvaležno je tudi napovedovati kdaj in na kakšen način bomo treninge lahko organizirali. Po prvem valu lansko leto smo bili med prvimi v regiji, ki smo se aktivirali in omogočili vadbo članom našega kluba. Tudi sedaj so naši trenerji že nizko v štartnih blokih in čakajo navodila, ki jih bodo upamo da kmalu prejeli s strani OKS in KZS. Takoj, ko bo znano kdaj se lahko aktivnosti prično boste o tem nemudomo obveščeni.
Tudi poletje 2021 bo v KK Hidria aktivno. Planiramo številne poletne aktivnosti za prav vse selekcije našega kluba. Dodatne informacije o tem sledijo.

Elektro Primorska

© 2021 KK HIDRIA. Vse pravice pridržane.