Aljaž Vidmar se seli čez lužo Aljaž Vidmar se seli čez lužo
Nameni del dohodnine našemu klubu Nameni del dohodnine našemu klubu
Odpoved aktivnosti v KK Hidria Odpoved aktivnosti v KK Hidria
Luka Rupnik zamenjal klub Luka Rupnik zamenjal klub
Prenos sobotne članske tekme na Facebooku Prenos sobotne članske tekme na Facebooku

<< jan 2021 >>

Člani ugnali tudi železarje

Idrija, 11.10.2020
Člani ugnali tudi železarjeČlanska ekipa Hidrie nadaljuje z odličnimi predstavami. Tokrat se uspeli ugnati Jeseničane, ki so lansko leto nastopali v kvalifikacijah za 2.SKL. Člani so se z gostovanja vrnili z zmago z rezultatom 85:81.
Obeti pred tretjo prvenstveno tekmo niso bili nič kaj spodbudni, saj so idrijski košarkarji na Gorenjsko odpotovali zgolj z devetimi igralci. Poškodovanemu Mlakarju so se pridružili še oboleli še Brecelj, Tušar in Erjavec. Že dalj časa odsotni Prem pa je prav na ta dan prestal operacijo kolena. Kljub temu idrijska zasedba na Jesenice ni odpotovala z belo zastavo. Nasprotno. V pravem prvenstvenem dvoboju so vseskozi rahlo vodili in tudi na koncu uspeli odbiti vse napade žilavih domačinov. Med srečanjem se je poškodoval še kapetan Bončina, ki pa je stisnil zobe in odigral pomembno vlogo pri tretjem zmagoslavju ekipe Hidire. Čestitke celotni ekipi za srčno borbo in seveda zmago, ki jih je zavihtela na sam vrh prvenstvene lestvice.
V torek sledi tekma pokala SPAR, ki se bo odigrala za zaprtimi vrati Modre dvorane. Tekma bo služila kot dober trening pred nadaljevanjem prvenstva, ki upamo da se bo nadaljevalo brez prekinitev.
Mlajše selekcije so bile tokrat nekoliko manj uspešne kot pretekli vikend. Pionirji U13 so morali priznati premoč prvi ekipi Kopra Primorske. Pionirji U15 so proti ekipi MP Sežane A prikazali mnogo boljšo predstavo kot na prvem srečanju, a vsenno klonili z rezultatom 70 : 78. Čast mlajših kategorij so ta vikend rešili mladinci U19, ki so na gostovanju uspeli premagati ekipo Krasa.

Elektro Primorska

© 2021 KK HIDRIA. Vse pravice pridržane.