Hidria : Grosuplje, FINALE 3.SKL ob 19:00
30
12345

Člani do pokra zmag

Idrija, 17.11.2019
Člani do pokra zmagČlanska ekipa je niz zmag podaljšala na štiri. Na gostovanju v Pivki niso dopustili presenečenja in zasluženo slavili. Od mlajših do zmage tokrat le selekcija mlajših pionirjev.
Tekmo v Pivki je idrijska članska zasedba dobro odprla in hitro povedla. Domačini so sicer nato zaigrali bolje, a je rezultat že ob polčasu vseeno kazal visokih 23 : 40 v korist Hidrie. Tudi uvod v tretjo četrtino je bil povsem po notah Idrijčanov, ki so domačinom zaprli vse poti do koša in povedli tudi že za 30 točk. Do konca srečanja je domačinom uspelo nekoliko znižati razliko. Končni rezultat KK Pivka Perutninarstvo : Hidria 46 : 68. V soboto naš čaka tako pravi derbi za vrh lestvice na Kodeljevem.
Pionirji U13 so na turnirju v Kobaridu zabeležili zmago proti domačinom in poraz proti močni ekipi MP iz Sežane. Proti ekipi Sežane so tekmo odigrali tudi kadeti, ki so ob dobrem pričetku na koncu ponovno klonili. Drugo tekmo v prvoligaški konkurenci so odigrali pionirji U15. Tokrat so v Portorožu naleteli na premočnega nasprotnika, ki je zasluženo slavil. Že v nedeljo bodo imeli novo možnost za dokazovanje - v Idrijo prihaja ekipa Sixt Primorske A.